Series
Ratings
108
Oh My VenusRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
StyleRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 5.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
Strongest Chil-wooRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 1.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0