Titles you rated
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
No MercyRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5