Series
Ratings
36
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0