Titles you rated
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
TronRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5