Movies
Ratings
120
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
The AmateurRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.5