Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5