Titles you rated
MaterialistsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Bob Marley: One LoveRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
FerrariRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - EmperorRated ★ 3.0- Code Geass: Lelouch of the Rebellion - RebellionRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0