Titles you rated
- 내겐 너무 까칠한 매니저 - 비서진Rated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Doctor SlumpRated ★ 2.5- Our beautiful SummerRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
When the Stars GossipRated ★ 1.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 1.5