Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.0