Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Nim's IslandRated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
Dead EndRated ★ 4.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 5.0
Small SoldiersRated ★ 4.5
Mr. GoRated ★ 2.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
No Mercy for the RudeRated ★ 3.0
LucyRated ★ 0.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.0
TekkonkinkreetRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
21 GramsRated ★ 4.0