Titles you rated
- Godzilla Minus One/CRated ★ 4.0
 
Cast AwayRated ★ 4.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
The World's EndRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Ghost StationRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 4.5