Titles you rated
The ResidenceRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Good Omens Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0