Movies
Ratings
736
PsychokinesisRated ★ 1.5
RisenRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 4.0
WolfsRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
FerrariRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5