Titles you rated
Before SunriseRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 4.0
Dark CityRated ★ 5.0
The Midnight Meat TrainRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 4.0
FallenRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 5.0
Heavenly CreaturesRated ★ 4.0
Bad TasteRated ★ 4.0
ThesisRated ★ 4.0
The OmenRated ★ 5.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0