Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 5.0
A Moment of Romance IIRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Old OakRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5