Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.5- One WinRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0