Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5