Titles you rated
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
ClementineRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 1.5
JunoRated ★ 3.5