Movies
Ratings
468
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0