Titles you rated
Fight ClubRated ★ 5.0
Mr. BrooksRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 4.0
Black HouseRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0