Movies
Ratings
672
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The RitualRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.0
The KingRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
GoldRated ★ 2.5
New TrialRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0