Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.5
Free!Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0