Titles you rated
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5