Titles you rated
SinnersRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Invincible: Atom EveRated ★ 4.5
The Look of SilenceRated ★ 4.0
I'm the Angel of Death: Pusher IIIRated ★ 3.5
With Blood on My Hands: Pusher IIRated ★ 3.0
PusherRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 2.5
It Happened One NightRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Drive-Away DollsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 4.5