Movies
Ratings
2996
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5- Only God Knows EverythingRated ★ 1.0
NosferatuRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Old HenryRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
WolfsRated ★ 3.5
The WonderRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The Ridiculous 6Rated ★ 2.5