Movies
Ratings
380
GravityRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Kisarazu Cat's Eye: World SeriesRated ★ 2.0
The DoorsRated ★ 2.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 2.0
SteamboyRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Mississippi BurningRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 2.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 3.0
White NightRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 1.0