Movies
Ratings
501
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5