Movies
Ratings
274
WaterworldRated ★ 5.0
HancockRated ★ 1.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 1.0
Eden of the East Movie II: Paradise LostRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 1.0
ConfuciusRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 5.0
The Sky CrawlersRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Predator 2Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0