Titles you rated
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.0
DangalRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 5.0
Trivial MattersRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
The Third MurderRated ★ 5.0
Wind RiverRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 5.0