Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
KairosRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0