Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5- 두근두근 비밀친구Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0