Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
My Oxford YearRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0
We Have a PopeRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
April, Come She WillRated ★ 1.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Upcoming SummerRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.0
My Best SummerRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Viva La VidaRated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 3.0