Movies
Ratings
871
ExhumaRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
The Techniques of FightingRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5