Series
Ratings
48
The MandalorianRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5