Movies
Ratings
949
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 2.5
DamselRated ★ 2.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
NimonaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5