Movies
Ratings
65
Final Destination 5Rated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Hostel: Part IIIRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
LockoutRated ★ 4.0
MamaRated ★ 4.0
ManiacRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0