Movies
Ratings
144
While You Were SleepingRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
You've Got MailRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The MenuRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5