Series
Ratings
19
Initial D: First StageRated ★ 4.5
Rated GRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5