Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
La Sortie de l'usine LumièreRated ★ 5.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 5.0
Sherlock, Jr.Rated ★ 4.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Halo: NightfallRated ★ 1.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The SearchersRated ★ 3.5