Movies
Ratings
36
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0