Titles you rated
FireworksRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
To Die ForRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 1.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
What Should We Have Done?Rated ★ 4.0
Ne Zha 2Rated ★ 2.0
Wild at HeartRated ★ 4.0
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 2.5
Monkey ShinesRated ★ 2.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Santa SangreRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 3.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.5