Series
Ratings
190
The Judge from HellRated ★ 5.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 3.5
Planet EarthRated ★ 5.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Dead SetRated ★ 5.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 5.0