Series
Ratings
77
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- 주관식당Rated ★ 4.0
Nineteen to TwentyRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
The Best Moment To Quit Your JobRated ★ 3.0
Love in ContractRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
Soundtrack #1Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5