Titles you rated
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5