Movies
Ratings
635
They Cloned TyroneRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Only the BraveRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.5
The Soul-MateRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.0
The ForeignerRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
The Darkest HourRated ★ 2.0
Let's Be CopsRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 3.5
LockeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0