Titles you rated
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5