Titles you rated
Bridal MaskRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0- Super-Electronic BiomanRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Angels of DeathRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.0- LarvaRated ★ 5.0
LarvaRated ★ 5.0
Ah! My GoddessRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.5
ReLIFE OVARated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0