Series
Ratings
27
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Love Deeply!Rated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0