Movies
Ratings
264
DangalRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Garak Market RevolutionRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Basement SatelliteRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5