Movies
Ratings
580
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 4.5- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 4.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.5
GantzRated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 0.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0